Gabriel Dobranský z Extrifit: Fanúšikom Košíc som už od detstva

PRIDANÉ: 1.2.2022

V sezóne 2021/2022 sme rozbehli spoluprácu so spoločnosťou Extrifit. V krátkosti sme sa preto porozprávali s konateľom spoločnosti Gabrielom Dobranským, ktorý nám prezradil čo to o svojej firme, prečo sa rozhodol podporiť náš klub a aký má vzťah k hokeju.

Sme radi, že do rodiny našich sponzorov a samozrejme aj fanúšikov, teda do rodiny HC Košice, patríte aj vy – spoločnosť Extrifit. Povedzte nám niečo o svojej firme.
E-shop www.extrifitslovakia.sk vznikol v roku 2014. Chcel som doviesť na Slovensko kvalitné doplnky výživy pre kulturistov, ale aj pre tých, ktorí radi robia pokroky vo svojom živote a chcú žiť zdravo. Dostal som tip na istú českú firmu, ktorá vyrábala vysoko kvalitné výrobky. Rozhodol som sa ich kontaktovať a napokon sme sa dohodli na spolupráci.

Na aké produkty sa najviac zameriavate?

V súčasnosti sa zameriavame hlavne na spomínané produkty pre športovcov. V našej ponuke si môžu nájsť napríklad stimulanty, kreatín, aminokyseliny a peptidy, proteín či kvalitné orechové maslá.

Čo okrem výživových doplnkov ponúkate?

Samozrejme, ponúkame viacero iných produktov. Snažíme sa byť aktuálni, a preto máme v ponuke aj oblečenie našej značky a iné doplnky dostupné na našom webe.

Môžu vaše produkty užívať aj ľudia, ktorí nešportujú na profesionálnej úrovni?

Ponúkame kvalitné výživové doplnky nielen pre športovcov, v tomto prípade hokejistov, ale aj pre ľudí, ktorí nešportujú profesionálne. Naši klienti najčastejšie kupujú produkty ako whey proteíny, kreatíny, aminokyseliny či produkty urýchľujúce spaľovanie tukov.

Je to vzájomne nápomocné, keď sa firmy otvoria klubom a naopak – kluby firmám a pomáhajú si. Čo vás viedlo k tomu aby ste sponzorovali košický hokej?
S týmto určite súhlasím. Odjakživa som športový fanúšik, špeciálne hokejový. Odkedy si pamätám, fandím klubu HC Košice. Odpoveď je teda jednoduchá – keď sa mi naskytla príležitosť spolupráce s vaším klubom, okamžite som sa toho chytil. Dá sa povedať, že sa mi tak splnil malý sen košického hokejového fanúšika.

Je vidieť že spoluprácu beriete vážne. Stretli sme sa už aj v Steel Aréne na zápasoch. Akým ste fanúšikom?
Fanúšikom Košíc som, ako som spomínal, už od detstva. Avšak odkedy sú v extralige Michalovce, fandím aj im.