HC Košice otvára klub ambasádorov

PRIDANÉ: 28.6.2023

Chcete sa stať súčasťou organizácie a pomáhať pri plánovaní a realizácii rôznych aktivít v klube? Ambasádori klubu sa budú v rámci komunikačnej platformy snažiť pomáhať HC Košice na viacerých frontoch.

Stanislav Mucha, riaditeľ marketingu a PR: “Klub ambasádorov je určený pre tých fanúšikov, ktorí by radi priložili ruku k dielu a chcú sa aktívne podieľať na rozvíjaní klubu. Reklama na štadióne možno nepokrýva potreby ich produktov či služieb, no radi by pre HC Košice urobili čosi naviac. Chceme dať dokopy ľudí s krvnou skupinou HCKE pozitív a vďaka networkingu dosiahnuť buď úsporu alebo príjem pre klubovú kasu. Táto iniciatíva vzišla z reálneho záujmu dlhoročných permanentkárov a fanúšikov.”

Úradujúceho majstra čaká náročná sezóna rozšírená o zápasy v Champions hockey league. V neľahkých ekonomických podmienkach bude hlavným cieľom udržať stabilitu a chod klubu na všetkých úrovniach. Všetky zdroje navyše, či už ľudské alebo finančné, budú preto v HC Košice vítané.

Stanislav Mucha: “V šuflíku” máme viacero aktivít a nápadov, ktorých realizáciu bohužiaľ vzhľadom na obmdezené zdroje nevieme realizovať. Klubu sa snaží už niekoľko rokov pomáhať v rôznych podobách skupina dobrovoľníkov vrátane členov správnej rady. Hľadáme ľudí, ktorí by chceli pomôcť, prinesú do klubu novú energiu, nápady a kontakty.”

Rozvojové projekty sa týkajú rôznych oblastí, ako napríklad vybavenie priestorov, prípravy pre rozšírenie Siene trofejí, či rozvoj predajných kanálov. Primárnym cieľom je však získať viac zdrojov pre mládežnícke tímy. Ambasádori budú spolu komunikovať o aktuálnej situácii v klube, potrebách a hľadať možné riešenia.

Stanislav Mucha: “Členstvo resp. účasť nie je podmienená žiadnym finančným či iným vkladom. Hlavným predpokladom je ochota nezištne pomôcť bez nároku na honorár či špeciálne odmeny. Aktívnych ambasádorov však benefity v rôznych podobách neminú. Miera aktivity bude na každom z nás. Budeme posielať nápady a výzvy a kto bude vedieť a chcieť pomôcť, zapojí sa.”

Registrácia do klubu ambasádorov prebieha celoročne vyplnením >>formulára<<

Po registrácii dostanú ambasádori ďalšie informácie týkajúce sa základného fungovania.

eng:

HC Košice opens an ambassador club

Do you want to become a part of an organization and help to plan and realize various activities in the club? Club’s ambassadors will try to help HC Košice on many fronts through a communication platform.

Stanislav Mucha, marketing & PR director: “Ambassador club is meant for those fans who would like to give a helping hand and actively participate in the club’s development. Advertisement in the arena does not cover the needs of their goods and services, although they would like to do a little bit more for HC Košice. We want to put together a group of people who all share the same blood type – the HCKE positive and achieve savings or profit for the club thanks to networking. This initiative came about because of the real interest of years-long membercard holders and fans.”

A difficult season awaits the reigning champion prolonged by Champions Hockey League games. The main goal in these tough economic conditions will be to keep the stability and management of the club on all levels. All surplus resources, be they human or financial, will therefore be welcomed in HC Košice.

Stanislav Mucha: “We have many activities and ideas up our sleeves, the realization of which is not possible due to limited resources. For a few years now, the club has been helped in various forms by volunteers, members of the board of directors included. We are looking for people who would like to help, bring new energy, ideas, and contacts to the club.”

Development projects cover a variety of areas like equipment of the premises, preparations for the Trophy hall expansion, or development of commercial channels. Nevertheless, the primary goal is to gain more resources for the youth teams. Ambassadors will together communicate about the current situation in the club, its needs and try to find solutions.

Stanislav Mucha: “The membership, or rather the participation is not subject to any financial or other contribution. The main premise is the willingness to help altruistically without fee entitlement or other special benefits. However, active ambassadors will not miss out on various benefits. The level of activity depends on the individual. We will send ideas and challenges and those who know how and want to help will have the chance.”

Year-round Ambassador club registration by filling a >>form<<

After the registration, ambassadors will receive follow-up information about the basic operations.