HC Košice posilní Kevin Wehrs

PRIDANÉ: 28.9.2021

33-ročný obranca s maďarským pasom (rodák z USA) v rámci dobrých vzťahov posilní tím Oceliarov na 2 týždne. Kevin Wehrs odohral v minulej sezóne za Miskolc 48 zápasov, v ktorých strelil 8 gólov a 24 krát asistoval.

Gabriel Spilar, športový manažér HC Košice: "Od príchodu Kevina Wehrsa očakávame, že by mohol dať tímu nový impulz a uvidíme, ako sa veci budú vyvíjať. Naďalej platí, že hľadáme posily do našej defenzívy."

Maďarský klub na svojom webe okrem iného uviedol: "Spolupráca medzi Košicami a DVTK prebieha nielen na úrovni A-tímu, ale aj v rámci mládeže a manažmentu. Oba kluby sa snažia zlepšiť svoju prácu pri výchove hráčov a ich zlepšovaní, čo nám prináša nové výzvy, ale i možnosti. Jedným z príklado je krátkodobé hosťovanie Kevina Wehrsa v Košiciach na 2 týždne."