Klubový archív sa rozrástol o ročenku 1964-1965

PRIDANÉ: 28.4.2022

Hokejová bomba číslo jedna alebo košický kozmický koráb. Aj takto označili tvorcovia ročenky košickú Duklu. Dočítate sa v nej o vtedajšej generalite klubu, o srdciach divákov či trénerovi Ondrejovi Bendíkovi. Azda najzaujímavejšou je reportáž o zastrešení štadióna za 3 a pol mesiaca.

Tento skvost nám do zbierky venoval pán Roman Jesenský – bývalý košický hokejista a syn Ivana Jesenského – významného klubového funkcionára tejto doby. Veľmi pekne ďakujeme.

Ročenku v roku 1964 vydala Vojenská telovýchovná jendota (VTJ) Dukla Košice. Technicky ju upravil Július Neuman a fotografie poskytol Pán fotograf Róbert Berenhaut.

Prajeme vám príjemné čítanie >> OTVORIŤ ROČENKU <<

PS: Ak sa vo vašom archíve nachádzajú podobné skvosty, budeme veľmi vďační za ich zapožičanie.