Košičanky obsadili prvé tri miesta v súťaži Sport1 a Sport2 Miss cheerleader Tipsport ligy!

PRIDANÉ: 4.12.2019

Najkrajšie dievčatá tipsportligových štadiónov sú z Košíc, odteraz o tom niet žiadnych pochybností! Rozhodlo o tom 18 000 hlasov hokejových fanúšikov z celého Slovenska, odovzdaných v ankete na Hokejportal.sk. Premiérovou Sport 1 a Sport 2 Miss cheerleader Tipsport ligy sa stala pôvabná 21-ročná Košičanka Kristína, ktorá si ako jedna z prvých Sloveniek vyskúša nový Opel Corsa.

Aj zvyšné priečky na stupni víťaziek obsadili cheerleaderky HC Košice – strieborná skončila 22-ročná Natália, bronz si odniesla rovnako mladá Fanni. V ostrom súboji o hlasy fanúšikov sa nestratili ani ostatné zo štrnástich nominovaných dievčat, ktoré zastupovali okrem Košíc tiež Slovan, Poprad, Zvolen, Michalovce i Banskú Bystricu. Dievčatá boli pravidelne terčom televíznych kamier počas live prenosov z každého kola Tipsport ligy na Sport 1 a Sport 2.

Cheerleaderky sú neoddeliteľnou súčasťou tipsportligových duelov na väčšine štadiónov. Podobne  ako v zámorských súťažiach (NHL, NFL, NBA) spestrujú zážitok divákov nielen svojim príjemným zjavom, ale najmä nápaditými pohybovými kreáciami.

Slovenská premiéra a odmenení výhercovia

Víťazka si ako jedna z prvých na Slovensku zajazdí na úplne novom modeli bestselleru Opel Corsa, ktoré získa na mesiac, s plnou nádržou. Tá bude pre zelenšiu a ohľaduplnejšiu budúcnosť a jazdenie bez emisií dostupná aj v čisto elektrickej verzii s výkonom 100kw /136 k.

Skrátka neprídu ani hlasujúci, vyžrebovaná pätica z nich získa customizované dresy slovenskej hokejovej reprezentácie s vlastným číslom a menom od AllForFan.com

Ak majú hokejoví fanúšikovia chuť vyhrávať ešte viac, môžu sa zaregistrovať do Sport1 TV klubu na
http://tny.im/jQh a vyhrávať pravidelne zaujímavé ceny.

Finálne poradie (TOP 3)
1. Kristína (HC Košice – ASC Cheerleders)   15 %
2. Natália (HC Košice – ASC Cheerleders)   14 %
3. Fanni (HC Košice – ASC Cheerleaders)  11 %

Blahoželáme!

 


 

 

GALÉRIA