Majstrovský turnaj ôsmakov v Michalovciach finišuje

PRIDANÉ: 13.4.2019

V tretí deň Majstrovstiev Slovenska naši chlapci odohrali zápas s regionálnym rivalom HK ŠKP Poprad.

Už predzápasová rozcvička naznačovala, že pôjde o stretnutie, v ktorom ani jeden s tímov nedá tomu druhému nič “zadarmo”. Žiaľ, hneď v prvej minúte zápasu sme dostali gól, ktorý musel potvrdiť až verdikt videorozhodcu. Tento moment na dlhé minúty prvej tretiny zaskočil našich hráčov, čo vyústilo do ďalšiej gólovej situácie pre nášho súpera.  Do druhej tretiny nastúpil náš tím s oveľa väčším nasadením, za čo boli chlapci odmenení gólom. Okrem toho sme si vypracovali niekoľko dobrých šancí, ktoré však neskončili strelením ďalšieho gólu. Tretia tretina sa niesla v podobnom duchu. V poslednej minúte sme ešte hrali bez brankára a tak ako v predchádzajúci deň, napokon sme tesne prehrali 1:2.

Za najlepšieho hráča HC Košice bol organizátormi vyhlásený Oliver Sivák.

Dnes o 12:00 hod. tak naši ôsmaci zabojujú o bronz proti MsHKM Žilina. Aj tento zápas je možné naživo sledovať na webovej stránke www.hockeyslovakia.sk, ako aj na internetovom YouTube kanále