Martin Bača nebude pokračovať v letnej príprave

PRIDANÉ: 6.6.2018

Ako je športovej verejnosti – a naším fanúšikom zvlášť – známe, košický hokejový obranca Martin Bača laboroval v priebehu vlaňajšej sezóny s dlhodobým zranením, ktoré mu neumožnilo zapojiť sa do súťažného kolobehu a vystužiť zadné rady Oceliarov.

HC Košice stál a stojí za Martinom a všetci sme verili, že náš spoľahlivý „bek“ sa naplno zapojí do letnej prípravy a dôveru klubu sa mu podarí oplatiť v nadchádzajúcej sezóne.  Žiaľ, súčasný zdravotný stav Martinovi neumožňuje pokračovať mu v rozbehnutej letnej príprave a v záujme zdravia, ktoré stojí absolútne na najprednejšom mieste každého človeka,  je potrebné uprednostniť liečbu.

Martin Bača zostáva členom našej veľkej oceliarskej rodiny a my mu želáme veľa trpezlivosti na tejto náročnej ceste za úplným uzdravením.