Mladí hokejisti HC Košice U12 vyhrali Stan Mikita Cup

PRIDANÉ: 3.9.2019

V dňoch 30. augusta a 1. septembra 2019 sa naša mlaď kategórie U12 zúčastnila medzinárodného hokejového turnaja Stan Mikita Cup v Ružomberku. Štartovalo 6 tímov, hralo sa systémom „každý s každým“ v hracom čase 3 x 15 min.

Výsledky našich chlapcov:

1. HC Košice – HC Hodonín  2:0 (góly našich Regináč, Solár)
  2. HC Košice – HK Ružomberok 4:0 (Sabol, Krajňák, Bodnár, Mižišin)
  3. HC Košice – HK Liptovský Mikuláš 3:3 (Liba, Solár, Regináč)
  4. HC Košice – Nowy Targ 4:3 (Krajňák 2, Kubáni 2)
  5. HC Košice – HK S. Nová VES  2:2 (Bodnár, Regináč)

Trénera HC Košice U12 Anton Bartánus: Výborná skúsenosť aj turnaj, za čo patrí poďakovanie organizátorom, turnaj preveril dokonale naše schopnosti. Spestrili sme si záver predsúťažného obdobia, konfrontovali sme sa  vo všetkých zápasoch aj voči starším a vyspelejším hráčom súpera. Naši hokejisti skvelým  spôsobom reprezentovali HC Košice aj s podporou rodičov. Usilovali sme sa natrénované vložiť do zápasov, a dosiahnuť čo najlepšie výsledky. S troma výhrami a dvoma remízami, čiže bez prehry sme turnaj zaslúžene vyhrali.“

Turnajová súpiska HC Košice U12 (HT6):
brankári: Maxim Farkaš, Adam Seliga
obrancovia: Emanuel Buchla, Ján Oros, Dušan Vasilík, Adrián Sabol, Saumel Kažimír, Kristán Kubáni
útočníci: René Mižišin, Nikolas Regináč, Róbert Krajňák, Jakub Liba, Nikolas Friedl, Alex Bodnár, Patrik Solár, Michal Valent, Timotej Havír
tréner: Anton Bartánus
vedúci mužstva: Branislav Friedl