Naši starší žiaci zabojujú na majstrovstvách Slovenska v Michalovciach

PRIDANÉ: 11.4.2019

V dňoch 10. až 13. apríla 2019 sa konajú na zimnom štadióne v Michalovciach majstrovstvá Slovenska starších žiakov, ktoré sú vyvrcholením sezóny 2018/2019 v tejto vekovej kategórii.

Majstrovstiev sa zúčastňujú víťazi jednotlivých regionálnych skupín: západ - HC Slovan Bratislava - mládež, stred - MsHKM Žilina a východ -  HC Košice. Keďže sa majstrovský turnaj tohto roku organizuje vo východoslovenskom regióne, štartuje aj ďalší tím, ktorý sa umiestnil v regionálnej časti východ na 2.mieste a tým je mužstvo HK ŠKP Poprad.

Hrací systém je „každý s každým“ po jednom zápase, ktorý musí mať víťaza. 10.04.2019 absolvovali všetci účastníci oficiálne tréningy a fotografovanie, dnes sa už majstrovský turnaj naplno rozbehne prvým hracím dňom.

Rozpis zápasov :

11.04.2019 (štvrtok):
12:00 hod.      HC KOŠICE - HC Slovan Bratislava
15:30 hod.      MsHKM Žilina - HK ŠKP Poprad

12.04.2019 (piatok):
12:00 hod.      HC Slovan Bratislava - MsHKM Žilina
15:30 hod.      HK ŠKP Poprad - HC KOŠICE

13.04.2019 (sobota):
12:00 hod.      HC KOŠICE - MsHKM Žilina
15:30 hod.      HC Sovan Bratislava - HK ŠKP Poprad

Na majstrovstvách Slovenska nás vo farbách HC Košice reprezentujú:
brankári: Sebastián Bodnár, Sebastián Pribula, Richard Hiľovský
obrancovia: Leo Eperješi, Jakub Hudec, Samuel Galický, Marek Ivanecký, Alex Doša, Adam Beluško, Dávid Havadej, Aurel Vrašťák
útočníci: Jakub Šulek, Oliver Sivák, Filip Janočko, Radoslav Karajoš, Lukáš Priščák, Ľuboš Makó, Denis Sasák, Michal Liščinský, Theo Kiss, Branislav Barger, Sebastián Zupko, Matej Varinský

Realizačný tím:
hlavný tréner: Miroslav Kozárik
asistent trénera: Róbert Orság
vedúci mužstva: Richard Šiler

Všetky zápasy MS je možné sledovať naživo na webovej stránke www.hockeyslovakia.sk a taktiež na kanále YouTube.

Košice, do toho!

(tty)