O permanentky je v Košiciach veľký záujem

PRIDANÉ: 4.7.2023

Po fáze “dobíjania” permanentiek spustil HC Košice voľný predaj a hneď v prvý deň sa predaj vyšplhal nad 100 ks.

HC Košice: “V rámci fázy “dobíjania” permanentiek z minulej sezóny sme predĺžili viac ako 95% z nich. Navyše viacerí tradiční permanentkári dokupujú aj miesta navyše. V prvý deň voľného predaja sme zaznamenali veľký záujem. Okrem individuálnych záujemcov uspokojujeme aj firemnú klientelu a sponzorov. Niektorí fanúšikovia kupujúci viacero permanentiek využívajú aj možnosť platby na splátky, ktorým sme chceli vyjsť všetkým v ústrety.”

Aj keď stredné sektory sú od 5 radov vyššie v podstate vypredané, stále je na štadióne dostatok miesta.

HC Košice: “V play-off si najviac z atmosféry užili sektory pri fanklube. A13 a A12 sú obľúbené aj vďaka rohovému bufetu. Nezaostávajú ani sektory B11 a B12. Sektor A11 otvoríme po konzultácii a predbežnej rezervácii miest pre fanklubákov. Sme veľmi radi a vďační všetkým záujemcom. Gabriel Spilar a Dan Ceman káder posilnili o veľmi zaujímavé mená a chlapci urobia všetko preto, aby nás tešili krásnym hokejom. V cene permanentky je aj exkluzívne tričko, zápasy ligy majstrov a zaujímavé benefity.”

Predaj zatiaľ prebieha výlučne online >> na stránke << a zaplatiť je možné prevodom či vkladom na účet.

HC Košice: “Všetky kroky predaja v prvej fáze je možné urobiť cez stránku vstupenky.hckosice.sk. K dispozícii je naša e-mailová podpora. Tá je plne k dispozícii aj pre záujemcov o miesta sprievodu ZŤP fanúšikov na vozíčku.”

Pomôckou pri výbere miesta môže byť táto >> interaktívna mapa << (kliknite na sektor a vyberte si pohľad).

Najčastejšie kladené otázky:

Predaj na splátky - finálnu sumu je možné rozdeliť na polovice či tretiny a poslať na účet s dôležitým a vždy rovnakým variabilným symbolom. Permanentka bude aktívna až po uhradení celej sumy najneskôr do 20. 8. Vzhľadom na prípravný zápas 9. 8. odporúčame uhradiť poslednú splátku pred týmto termínom a využiť výhodu permanentky na bezplatný vstup.

Stredné sektory bez zliav - miesta v stredných sektoroch sú najžiadanejšie a tým pádom aj najdrahšie miesta v hale. Zľavy v týchto sektoroch preto nedávajú ekonomický zmysel. Nové detské či študetnské permanentky sú preto v týchto sektoroch v cene permanentiek pre dospelých.

Tričko pre všetkých permanentkárov si budú ich majitelia môcť objednať online a prevziať osobne spolu s plastovou kartou v prvej polovici augusta.

Benefity bude možné čerpať od prevzatia plastovej karty a voucherov dôležitých pre uplatnenie zliav (Bauer, Antik).

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na adrese vstupenky@hckosice.sk