Oceliari v príprave aj na turnaji vo Švédsku

PRIDANÉ: 13.7.2022

Športový manažér HC Košice Gabriel Spilar potvrdil program prípravy vrátane predsezónnych zápasov. Oceliari po priprave na suchu a krátkych dovolenkách začnú trénovať na ľade od 1. 8. Od polovice augusta ich čaká séria spolu 9 prípravných zápasov.

Gabriel Spilar: “Program a súperov sme vyberali s trénerom Danom Cemanom. Okrem slovenských tímov si zmeriame sily aj klubmi z Maďarska, Česka a Švédska. Najviac nás zrejme preverí český extraligista z Olomouca a tešíme sa aj na turnaj vo švédskom Södertälje, kde okrem domáceho SK nastúpime proti Karlskoge a švédskemu extraligistovi Örebro HK. Prípravu zavŕšime zápasom proti účastníkovi ICE Hockey League Bratislava Capitals. Zápasy a termíny sú potvrdené, ak by sa niečo zmenilo, fanúšikov budeme včasne informovať. Pevne verím, že sa nám podarí dotiahnuť aj rozrobené prestupy, na ktorých už dlhšie pracujeme.”

Predbežný program prípravných zápasov HC Košice:

12. 8. (piatok)   HC Košice - DVTK Jegesmedvék Miskolc

16. 8. (utorok)   HK Spišská Nová Ves - HC Košice