Pozývame vás na korčuľovanie s hokejistami HC Košice! Vezmite svoje ratolesti a príďte sa zabaviť!

PRIDANÉ: 13.12.2018

HC Košice pripravuje pre svojich fanúšikov a priaznivcov ľadovej zábavy veselé stretnutie so všetkými hokejistami nášho A-mužstva: potešte seba aj svoje deti spoločným korčuľovaním!

Nekorčuľujete? Nevadí, v hľadisku je miesta dosť :). Príďte príjemne stráviť predvianočný čas pri dobrej hudbe, s vtipným moderátorom, zakorčuľujte si a odfoťte sa spolu  s našimi hokejistami. 

Stretnutie na ľade sa uskutoční v piatok 14. decembra 2018 v košickej Crow aréne od 16:30 hod. Zúčastní sa ho kompletné A-mužstvo a samozrejme neprídu len naši hokejisti, ale aj naše vranky, anjel, Mikuláš a – možno – aj čert! Šanca vyhrať spomienkový predmet alebo iný suvenír je vysoká, no musíte zvládnuť aj nejaký ten malý kvíz. To ale bude hračka pre tých, ktorí poznajú našich hokejistov!

Vstup pre všetkých účastníkov je ZADARMO až do zaplnenia kapacity, príďte preto včas.

Neprehliadnite ďalšie organizačné informácie:
-  začiatok je síce od 16:30 a vstup na „zimák“ je ZADARMO, avšak pokladňa bude predávať lístky na brúsenie a požičiavanie korčúľ už od 15:30
- vstup pre verejnosť je od Kostolianskej ulice
- na štadióne bude otvorený od 16:30 bufet
- rešpektujte pokyny organizátorov a usporiadateľskej služby, vyhneme sa stresu a nepohode
- korčuľovanie na ľadovej ploche je od 16:45 do 18:00
- na štadión a ľadovú plochu vstupujete na vlastné nebezpečenstvo, organizátor nezodpovedá za ujmu na majetku alebo zdraví. Buďte preto opatrní, zvlášť doporučujeme ochranné pomôcky pre deti (prilba, chrániče)!
- po naplnení kapacity bude možnosť vstupu na štadión, resp. ľadovú plochu, ukončená.

Tešíme sa na vás!