Predaj permanentiek za zvýhodnené ceny skončí v nedeľu – nepremeškajte poslednú príležitosť nákupu za najvýhodnejšie ceny!

PRIDANÉ: 13.6.2018

Ako je už hokejovej verejnosti známe, náš hokejový klub prišiel pre nadchádzajúcu sezónu s úplne novou koncepciou permanentiek. Ku štandardným, klasickým, pribudli strieborné a zlaté s viacerými mimoriadne zaujímavými benefitmi.

V budúcej sezóne budú môcť cestovať držitelia strieborných a zlatých permanentiek prostriedkami MHD na hokej aj z hokeja zadarmo. Samozrejme, na tieto nové karty sme naviazali aj ďalšie benefity, ako sú zľavy v našom fanshope, na vybrané menu v bufetoch, či parkovanie v parkovacom dome Cassovar.  Mimo zápasového diania sú to potom výrazné zľavy v reštaurácii Pivovar Hostinec na Hlavnej alebo v multikine Ster Century. Držiteľom zlatých kariet pribalíme kvalitný šál a znovu poskytneme aj cash-back pre prípad nepostúpenia do semifinále.

Športová verejnosť už zaregistrovala celý rad pozitívnych zmien, ku ktorým pristúpilo nové vedenie HC Košice od začiatku uplynulej sezóny. Tento trend bude pokračovať v ročníku nadchádzajúcom, kedy príde na rad viacero ďalších revolučných noviniek, vrátane vernostného programu „Stodola“. Ten spočíva v zbieraní bodov, ktoré si budú môcť fanúšikovia vymeniť za ďalšie odmeny.  Klub sa nechce zameriavať na ich kvantitu, obsiahnutú neraz v nepotrebných produktoch, ale na ich kvalitu, ktorá bude využiteľná a hodnotná práve pre hokejových fanúšikov.

Permanentku je možné za zvýhodnenú cenu „nabiť“ alebo zakúpiť na internete tu www.ticketportal.sk, fyzicky potom do piatku v pokladni Steel arény alebo až do nedele na predajnom mieste Ticketportalu v obchodnom centra Optima.

Dávame do pozornosti všetkých záujemcov, že len do nedele 17. júna si  môžu akúkoľvek zvolenú triedu permanentky zaobstarať za najvýhodnejšiu cenu!

Veľký dôraz kladieme aj na detské permanentky, ktoré možno zakúpiť za veľmi prijateľnú sumu 50 Eur. Aj deti samozrejme pocestujú na zápasy zadarmo a k permanentke im pred sezónou pribalíme šál. Pochopiteľne, v priebehu sezóny prídu pre permanentkárov na rad aj ďalšie špeciálne ponuky.