Predaj vstupeniek na 5. zápas

PRIDANÉ: 22.4.2023

Vážení fanúšikovia HC Košice,

Predaj vstupeniek na finálové zápasy HC Košice (nedeľa 23. 4. v Steel aréne), limit 4ks, zriadená virtuálna čakáreň, predaj len online, pokladňa otvorená 2 hodiny pred zápasom (prípadné zvyšné miesta a miesta so zníženou viditeľnosťou).

Môžete tešiť na bohatý sprievodný program:

> Súťaž s Pivovarom Hostinec o 100 pív.

> Samostatné nájazdy hráčov mládeže.

> Odmeňované súťaže Kiss cam.

> Fotenie s maskotom.

Vstupenky sú v predaji na našej stránke vstupenky.hckosice.sk  alebo v pokladni pred Steel arénou 2 hodiny pred zápasom.

Permanentky sú samozrejme platné na celé play-off bez nutnosti dobíjania. ZŤP na vozíčku si môžu miesto rezervovať zaslaním e-mailu na vstupenky@hckosice.sk (do vypredania kapacity).

Ceny vstupeniek:

SEKTORY

TYP VSTUPENKY

CENA S DPH

STREDOVÉ A14, A15, A16, A17,B13, B14, B15, B16

DOSPELÍ

35    (v deň zápasu 36 €)

DETI (do 12 rokov vrátane)

34 €   (v deň zápasu 35 €)

SEKTORY **A11 (domáci fanklub), A12, A13, A18, A19, A31, A32, A33, A34, A35, A36, A37, B11, B12, B17,B18, B19, B31, B32, B33, B34, B35, B36, **B37 (prvé rady sektor hostí)

DOSPELÍ

31 €   (v deň zápasu 32 €)

DETI (do 12 rokov vrátane)

15    (v deň zápasu 16 €)

ZŤP na vozíčku zdarma, sprievod

Tešíme sa na vašu návštevu, ďakujeme za podporu.

V prípade otázok nás, prosím, kontaktujte zaslaním e-mailu na adresu vstupenky@hckosice.sk
  • Kúpou online vopred ušetríte 1 euro a vyhnete sa čakaniu v radoch.
  •
  • Na jeden nákup je možné kúpiť max. 6 vstupeniek.
  •
  • Pokladňa bude otvorená 2 hodiny pred zápasom pred Steel arénou.
  •
  • Zľavnené vstupné pre deti do 12 rokov (vrátane), len v sprievode dospelej osoby cez turnikety č. 7, 9, 10, 12 (v strede arény).
  •
  •         Pri kúpe vstupenky si dôkladne skontrolujte, či ste správne vybrali detskú/dospelú vstupenku. Prípadnú zmenu je možné urobiť len v pokladni Steel arény 2 hodiny pred zápasom.
  •
  •         Po kúpe vstupeniek si skontrolujte, či vám boli vstupenky doručené e-mailom alebo zobrazené na stránke v sekcii Moje vstupenky. Ak vám vstupenky neboli doručené, kontaktujte vstupenky@hckosice.sk
  •
  •         Sektor A11 je určený pre domáci fanklub. V sektore A11 fanúšikovia hlasno fandia a povzbudzujú za podpory bubnov, megafónu a ďalších zvukových pomôcok. V sektore A11 fanúšikovia stoja, a preto je výhľad pre v sektore sediacich fanúšikov obmedzený. NEODPORÚČAME zakúpiť si vstupenku do sektora A11, pokiaľ nechcete byť aktívnou súčasťou fandiaceho fanklubu.
  •
  •         Sektor B37 je určený pre fanúšikov Zvolena. Fanúšikom Zvolena ponúkame možnosť rezervácie miest v tomto sektore. Po vyplnení formulára https://forms.gle/G1MNFFDsq5EX2SPp6  vám v pokladni Steel arény rezervujeme vstupenky, ktoré si môžete prevziať a vyplatiť 2 hodiny pred zápasom. Formuláre budú po naplnení kapacity vypnuté. Úspešným rezervantom pošleme e-mail. Vstup do sektora B37 bude možný len so vstupenkou určenou pre tento sektor.
  •
  •         Miesto pre ZŤP na vozíčku so sprievodom si môžete rezervovať zaslaním e-mailu na vstupenky@hckosice.sk  . Zľava je dostupná len pre ZŤP na vozíčku.
  •
  •         Všetci návštevníci zápasu musia mať zakúpenú vstupenku a miesto v rátane malých detí.
  •
  •         V pokladni budú pred zápasom v predaji zľavnené vstupenky so zníženou viditeľnosťou (obmedzený výhľad zábradlím/stlpom).
  •
  • Prečítajte si organizačné pokyny pred vstupom do Steel arény https://vstupenky.hckosice.sk/podmienky-vstupu

Všetkým fanúšikom odporúčame prihlásenie sa k odberu e-mailových noviniek, vďaka ktorým budete vždy informovaní o aktuálnom dianí v klube (prihlásiť sa k odberu noviniek >>).