Predaj vstupeniek na finálové zápasy proti Zvolenu

PRIDANÉ: 14.4.2023

HC Košice pripravuje predaj vstupeniek na finálové zápasy (v nedeľu 16. 4. a pondelok 17. 4.). Vzhľadom na skúsenosti zo semifinálovej série klub prichádza s opatreniami, ktoré by mali zamedziť „čiernemu predaju“ zo strany priekupníkov, ktorí následne vstupenky ponúkajú za navýšené ceny.

Predaj bude obmedzený na 4 vstupenky na osobu. Klub si zároveň vyhradzuje právo stornovať vstupenky pri podozrení o nekalých aktivitách za účelom ďalšieho predaja vstupeniek. V praxi to znamená, že klub môže pri podozrení z priekupníctva kupujúcemu vrátiť platbu a vstupenky stornovať. Každý, kto kúpi vstupenky mimo oficiálneho predajného kanála (od priekupníkov) tak bude vystavený riziku, že vstupenky budú neplatné.

HC Košice: „Sme smutní z aktivity niektorých spoluobčanov, ktorí znevažujú výsledky na ľade priekupníctvom za účelom vlastného obohatenia sa. Zaznamenali sme viacero pokusov o podvodné konanie a falšovanie vstupeniek, ktoré už riešime v súčinnosti s políciou. Pre finálovú sériu sme už vyčlenili tím ľudí, ktorý bude predaj a vstup na štadión prísne monitorovať. Zároveň fanúšikov vystríhame, aby si pedantne chránili svoje vstupenky a nezdieľali vstupný QR kód s nikým.“

Predaj vstupeniek bude spustený v piatok 14. 4. a od 14:00 do 18:00 bude prvých 1000 vstupeniek na každý zápas možné kúpiť len v pokladni Steel arény s limitom 4ks na osobu. Následne v priebehu soboty bude spustený online predaj, kde bude taktiež stanovený limit na 4ks a zriadená virtuálna čakáreň.

HC Košice: „Záujem o vstupenky je pochopiteľne enormný a klub chce vyhovieť svojim partnerom i fanúšikom. Kapacita haly je obmedzená a bohužiaľ nie je v silách klubu uspokojiť každého. Opatreniami chceme docieliť, aby mal každý fanúšik rovnakú šancu dostať sa na štadión. Tento zatiaľ krásny priebeh play-off len potvrdzuje výhodu zakúpenia permanentiek na celú sezónu, kde permanentkári ušetrili nemalé prostriedky, a zároveň sa nemusia trápiť kúpou vstupeniek.“

Ceny vstupeniek:

SEKTORY

TYP VSTUPENKY

CENA S DPH

STREDOVÉ A14, A15, A16, A17,B13, B14, B15, B16

DOSPELÍ

33    (v deň zápasu 34 €)

DETI (do 12 rokov vrátane)

32 €   (v deň zápasu 33 €)

SEKTORY **A11 (domáci fanklub), A12, A13, A18, A19, A31, A32, A33, A34, A35, A36, A37, B11, B12, B17,B18, B19, B31, B32, B33, B34, B35, B36, **B37 (sektor hostí)

DOSPELÍ

29 €   (v deň zápasu 30 €)