Predsezónne plány HC Košice

PRIDANÉ: 17.9.2021

Sezóna 2021-2022 bude pre HC Košice veľmi špecifickou. Okrem 100-ročnice hokeja v Košiciach, oslávi klub svoje 60. narodeniny. Prípravy na sezónu a plánovanie aktivít mimoriadne komplikuje nestabilná a rýchlo meniaca sa situácia. Klub aj napriek tomu pripravil portfólio aktivít, vďaka ktorým si fanúšikovia klubu budú môcť zaspomínať a vzdať úctu osobnostiam a míľnikom histórie HC Košice.

Sezóna začne predstavením nového loga a dresov

Hneď prvý domáci zápas Oceliarov prinesie veľký televízny šláger proti Slovanu Bratislava (v nedeľu 26. 9. o 16.00). V predzápasovom programe si Košičania zaspomínajú na staré časy a otvoria novú kapitolu histórie predstavením nového klubového loga.

Zápasový program obohatený o kúsky histórie

Úvodné buly každého domáceho zápasu vhodí výnimočná osobnosť klubovej histórie. Na zápasy budú postupne pozývaní hráči, tréneri, funkcionári z jednotlivých historických epoch. Počas každého zápasu budú predstavené zostavy a úspechy tímov a ich najväčšie osobnosti.

Zápasy odohrané v retro dresoch

V histórii košického klubu je možné nájsť skutočne nádherné dresy pripomínajúce krásne staré časy. Retro dresy boli vždy obľúbeným spestrením zápasov Oceliarov, a v tak slávnostnej sezóne určite nebudú chýbať. Fanúšikovia si ich následne budú môcť vydražiť.

Retro kolekcia v klubovom e-shope

V predvianočnom čase bude v klubovom e-shope predstavená retro kolekcia produktov, ktoré oslovia skalných fanúšikov histórie. Čo to bude? Nechajte sa prekvapiť.

Portál mapujúci históriu hokejového klubu

Tím ľudí aktuálne pracuje na zhromažďovaní dát, digitalizácii médií a vývoji webového portálu, ktorý bude venovaný histórii košického klubu. Štatistiky sezón a hráčov, osobnosti na ľade i mimo neho, fotky, ročenky, výpisky z novín, videá, dizajny dresov - to všetko a oveľa viac bude súčasťou unikátnej webovej stránky, ktorá zveční históriu hokejového klubu.

Rozhovory s legendami

História košického hokeja je bohatá na skvelých ľudí a výnimočné osobnosti. Rozhovory s nimi obohatia obsah klubových komunikačných kanálov.

Miloslav Klíma, výkonný riaditeľ HC Košice: “Naše plány pri propagácii tak veľkého sviatku košického hokeja boli rozsiahle. Bohužiaľ, aktuálna situácia nám nepraje a vyzerá to tak, že nás čaká nevyspytateľná sezóna. V rámci našich možností urobíme maximum, aby sme vzdali hold všetkým osobnostiam a míľnikom v histórii košického hokeja. Veľmi pekne ďakujeme všetkým fanúšikom, ktorí prídu povzbudiť Oceliarov na štadión, alebo si zakúpia produkty z klubového e-shopu, za podporu klubu.”