Predstavujeme instagramovú kampaň a súťaž #MySmeHCKošice

PRIDANÉ: 5.3.2020

HC Košice prichádza s interaktívnou kampaňou pre fanúšikov aplikácie Instagram. Jej princíp je veľmi jednoduchý. Stačí, ak na svojom Instagramovom účte označíte fotografiu hashtagom #MySmeHCKosice. Po schválení našim administrátorom bude fotografia publikovaná na klubovej webstránke a objaviť sa môže aj na facebooku alebo počas zápasu na mediálnej kocke. Každý týždeň zároveň vyžrebujeme výhercu vstupeniek na domáce zápasy.

Podmienky pre schválenie fotiek administrátorom:

> Zverejnením fotografie dávate HC Košice súhlas na jej ďalšie použitie v komunikačných kanáloch klubu (webová stránka, facebooková stránka, klubový Instagram, mediálna kocka).

> Za dodržanie GDPR zodpovedá autor fotky. > Fotografie musia byť tematicky orientované na prostredie HC Košice (fotky zo zápasov, „selfíčka“, fotky skupiniek, momentky zo zápasu, atď.).

> Sprievodný text fotografií niesmie obsahovať hanlivé slová, urážky a iné výrazy, ktoré nezodpovedajú etickému správaniu.

> Klub si vyhradzuje právo nezverejniť fotky bez udania dôvodu.