Školy idú na hokej. 22. októbra 2019

PRIDANÉ: 8.10.2019

HC Košice pripravil ďalší tematický zápas. 22. 10. pozývame na zápas proti Novým Zámkom všetky základné i stredné školy. Podmienkou účasti je registrácia školy v partnerskom programe. Počet vstupeniek na školu nie je limitovaný a ponuka platí do “vypredania” vstupeniek. Cena vstupenky je 0 Eur. Uzávierka termínu prihlášok je 16. 10. o 12.00

Norbert Koch, výkonný riaditeľ HC Košice: “Zápas venovaný školám je ďalšou aktivitou, ktorou chceme napĺňať náš zámer o transformáciu na komunitný klub. Pevne verím, že si deti zápas užijú v čo najhojnejšom počte. Snáď sa im na hokeji zapáči a zavítajú k nám spolu s rodičmi častejšie.”

HC Košice už niekoľko rokov poskytuje 288 vstupeniek na každý zápas žiakom základných škôl. Zápas “Školy na hokej” je ďalšou aktivitou, ktorá má spoluprácu klubu a škôl doplniť a rozšíriť aj na stredné školy.  

Okrem hokeja sa bude aj súťažiť

Partnerom zápasu je relaxačno-športovo-zábavné centrum Steam factory, ktoré v obchodnom centre Optima ponúka širokú škálu pohybovo zábavných aktivít. Steam factory je skvelým miestom pre usporiadanie školských akcií či branných cvičení (viac info o službách a priestoroch stránke Steam factory >>  a v priloženom letáku) . Steam factory vyhlasuje súťaž o školu s najväčším počtom žiakov na zápase a školu s najkrajším transparentom. Víťazné školy budú odmenené poukazom na návštevu centra Steam factory pre 250 žiakov v čase od 9.00 do 14.00. 

V prípade akýchkoľvek otázok, alebo záujmu o registráciu v partnerskom programe nás kontaktujte zaslaním e-mailu na adresu skoly@hckosice.sk .