Tréner Jan Šťastný hodnotí zápas proti Detve (11. 12. 2020)

PRIDANÉ: 12.12.2020

Piatkový zápas proti Detve hodnotí hlavný tréner seniorov, Ján Šťastný:

„Pripravovali sme sa na veľmi nepríjemného a húževnatého súpera, ktorý mal podobne ako my dobrú výsledkovú sériu a vlastne myslím si, že dnešné stretnutie rozhodlo to, že sme nedokázali premeniť niektoré šance, ktoré sme mali v prvej tretine a dotiahnuť ich. Postupom času súper hral trpezlivo, čakal na šancu a ujal sa vedenia. Mužstvo hralo skúsene a čakalo na naše chyby. Všetko sme dávali do útoku, snažili sme sa s výsledkom niečo urobiť, chceli sme predĺžiť  našu sériu ale dnes sa nám nedarilo premeniť či už presilovú hru alebo aj tie šance, ktoré sme tam mali. Musím dnes úprimne priznať, že sme nenašli recept na výborne chytajúceho Romana Petríka. Sú porážky, ktoré mrzia ale naše mužstvo, myslím si, že nechalo na ľade všetko. Bohužiaľ taký je hokej, dnes nám to nevyšlo, takže sme sklamaní ale myslím si, že sa z toho oklepeme. Pre nás je teraz dôležité sa čo najlepšie pripraviť na nedeľu a skúsiť v Zámkoch uchmatnúť akékoľvek víťazstvo. Potom máme reprezentačnú prestávku. Mužstvo je veľmi pobité, potrebujeme trošičku zregenerovať, potrénovať a pripraviť sa na vianočné stretnutia, ktoré si myslím, že budú dôležité vzhľadom na ďalšie možnosti, ktoré sa týkajú našej sezóny.“