V Košiciach sa začali prípravy na štvrťfinále

PRIDANÉ: 6.3.2023

Po fantastickom závere základnej časti, v ktorom sa Oceliarom podarilo získať prvenstvo a Pohár Dušana Pašeka sa v klube rozbehli prípravy na štvrťfinále.

Stanislav Mucha, riaditeľ marketingu a PR, HC Košice: „Dostali sme pomerne veľa otázok ohľadom permanentiek na play-off. Tie však v ponuke nebudú, keďže my predávame permanentky vrátane play-off a posledná šanca zakúpiť si permanentku bola v priedvianočnej kampani. Ceny vstupeniek finalizujeme. Vzhľadom na krátkosť času spustíme predaj už tento týždeň a nebudeme čakať na meno súpera.“

Zápasový režim v play-off zároveň prináša aj rôzne novinky, ktorými sa bude klub snažiť prilákať do hľadiska čo najväčší počet divákov. Prvé dva hracie dni domácich zápasov vyšli ideálne na piatok (17. 3.) a sobotu (18. 3.).

Stanislav Mucha: „Samozrejme pripravujeme sprievodný program tak ako každý rok. Veríme však, že posledné zápasy, krásne góly a skvelé zákroky brankárov boli tou najsilnejšou pozvánkou. V klube sme urobili maximum, čo sa týka prípravy na play-off, teraz je rad na fanúšikoch. Potrebujeme ich hlasivky a energiu v hľadisku od prvého zápasu. Vďaka skvelej atmosfére sme v minuloročnom semifinále doma zdolali Slovan, potrebujeme sa takto nakopnúť od začiatku. Ak by sa prípadne našli ďalší partneri ochotní pomôcť nám s vyšperkovaním sprievodného programu, naše dvere sú stále otvorené a za každú pomoc budeme vďační.“

Predaj vstupeniek bude prebiehať na stránke vstupenky.hckosice.sk . Pre prípadný záujem o marketingovú spoluprácu môžete klub kontaktovať  zaslaním e-mailu na info@hckosice.sk