V piatok proti Trenčínu

PRIDANÉ: 28.2.2018

Oceliari privítajú v na svojom ľade v šlágri kola hokejistov Dukly Trenčín. Zabojujú tak v priamom súboji o dôležité body do extraligovej tabuľky. Buly atraktívneho zápasu sa vhodí v piatok 2. marca o 17:30!

Pred úvodným buly privítame našich Olympionikov. Ladislav Nagy a Marek Hovorka nastúpia po návrate z 23. zimných olympijských hier v Južnej Kórei na domácom ľade úplne prvý raz, privítajme ich ako sa na domácich fanúšikov patrí, ukážme Trenčanom, aké sme publikum!

Hokejisti trenčianskej Dukly v posledných 5 zápasoch dokázali zvíťaziť nad svojim súperom len 2-krát a po olympiáde prehrali pod Zoborom 1:4 a v stredu absolvovali zápas v Banskej Bystrici. Aktuálne sa nachádzajú na 5. mieste v tabuľke Tipsport Ligy .

Kapitán Branko Radivojevič je na čele kanadského bodovania nášho piatkového súpera. V 39 zápasoch stihol streliť 15 gólov a zaznamenať aj 22 asistencií. O bod menej má na svojom konte účastník posledných ZOH – Peter Ölvecký. Ten odohral 43 zápasov s bilanciou 16 gólov, 20 asistencií. Najproduktívnejším obrancom je Tomáš Starosta, taktiež slovenský reprezentant z olympiády. V 43 zápasoch strelil 5 gólov a na ďalších 14 nahral. V bráne je jasnou jednotkou Michal Valent, ktorý bol vo výbere Tipsport Ligy v All-star zápase. Martinský rodák odchytal 43 zápasov Tipsport Ligy s úspešnosťou 93,50 %.

S Duklou Trenčín absolvujeme v piatok posledný vzájomný zápas v základnej časti. V doterajších piatich zápasoch sme sa z víťazstva tešili 3-krát. Doma sme Vojakov z Trenčína porazili 5:1 a 4:2 , vonku sme sa tešili po výhre 3:2 po predĺžení. Naopak, Dukla nás dokázala zdolať na svojom ľade dvakrát 3:1.

Príďte opäť na hokej! Požeňme spoločne košických hokejistov za dôležitým víťazstvom.

Šláger 51. kola je na programe v piatok 2. marca od 17:30.

KOŠICE DO TOHO!