Vďaka Datacompu môžu diváci vyhrať atraktívnu cenu

PRIDANÉ: 15.2.2024

HC Košice a úspešný košický predajca výpočtovej a spotrebnej techniky a podporovateľ hokeja sa dohodli na spolupráci na najbližších domácich zápasoch Oceliarov. Zápasový program počas prvej prestávky spestrí súťaž o veľkú smart TV Samsung, ktorú do súťaže venuje spoločnosť Datacomp.

HC Košice: “Tešíme sa, že fanúšikom poskytneme ďalšiu napínavú súťaž o hodnotnú atraktívnu cenu. S Datacompom ako spoľahlivým dodávateľom radi spolupracujeme už niekoľko rokov a sme vďační, že sa rozhodol zapojiť do spestrenia zápasového programu.”

Súťaž bude spestrená aj o dobročinný rozmer a šancu vyhrať budú mať aj organizácie z neziskového sektora.

Alena Hakulinová, marketingový manažér Datacomp: “Súťažiť bude jeden vyžrebovaný návštevník zápasu, držiteľ vstupenky alebo permanentky. Druhým súťažiacim bude pozvaná osobnosť z košického prostredia (tzv. “hosť Datacompu”, ktorá bude môcť v prípade úspechu výhru poukázať ním/ňou vybranej dobročinnej organizácii. Obaja súťažiaci/e budú mať k dispozícii po tri pokusy. Okrem toho v rámci firemných komunikačných kanálov ponúkneme možnosť našim klientom vyhrať aj samotné vstupenky na zápas.”

Súťaž odštartuje už v nedeľu 18. 2. počas prvej prestávky zápasu proti HK Dukla Ingema Michalovce. Hosťom Datacompu bude v prvom vydaní veľký fanúšik, spevák a autor krásnej klubovej piesne Tomáš Buranovský. V mene HC Košice a spoločnosti Datacomp vás všetkých srdečne pozývame držíme palce. Možno sa šťastie usmeje práve na vás.