Vstupenky na zápasy proti Trenčínu a Zvolenu budú v predaji od pondelka, využite zvýhodnenú ponuku

PRIDANÉ: 8.9.2019

Na zápasy proti Trenčínu 17.9.2019 a proti Zvolenu 22.9.2019 začne HC Košice s predajom vstupeniek v sieti Ticketportalu v pondelok 9.9.2019 od 8:00 hod.  Cena jednej vstupenky na každý z týchto zápasov je 7, resp. 8 Eur podľa zvoleného miesta.  Využiť však môžete zvýhodnený nákup vstupenky na oba stretnutia súčasne kúpou tzv. vstupenky na dvojzápas. Cena takejto vstupenky na dvojzápas je 12, resp. 14 Eur podľa zvoleného miesta (otvoriť Ticketportal >>).

Pri kúpe vstupenky na dvojzápas Trenčín – Zvolen môžete získať ďalšiu 1-eurovú zľavu v prípade, že ste si zakúpili vstupenku na zápas proti Slovanu (12.9.2019). Pre uplatnenie tejto ďalšej zľavy (1 €)  je potrebné navštíviť ktorékoľvek predajné miesto Ticketportalu a nadiktovať alebo predložiť čiarový kód zo vstupenky na zápas Košice - Slovan. Zľavu je možné uplatniť aj online,  v košíku pri nákupe vstupenky vpíšte do políčka "zľava" predmetný čiarový kód a systém vám automaticky nastaví sumu nižšiu o 1 Euro. Čiarový kód je možné uplatniť iba raz.

Predaj vstupeniek prebieha až do začiatku stretnutí, zľavy pri kúpe vstupeniek je však možné uplatniť iba v predpredaji (najneskôr 1 deň pred zápasom). V deň zápasu je cena vstupenky (bez zliav) o 1 Euro vyššia.  Využite možnosť kúpy vstupenky z pohodlia domova formou Home ticket:  https://www.hckosice.sk/vstupenky

Otváracie hodiny pokladne Steel arény:
deň pred zápasom         od 15:00 do 18:00
v deň zápasu                 od 13:00 do konca druhej tretiny

Na kúpu vstupeniek využite aj predajné miesto v OC Optima (stánok pri Intersporte), otvorené je PO-NE od 09:00 do 21:00. Prijíma aj relax pasy.

Tešíme sa na vás!