Vstupenky už v predaji aj na individualne zápasy

PRIDANÉ: 26.3.2022

Predaj vstupeniek na domáce štvrťfinálové zápasy Kaufland playoff Tipos Extraligy medzi HC Košice proti HK Dukla Ingema Michalovce, ktoré sa v Steel aréne odohrajú v nedeľu (27. 3 o 18:00) a pondelok (28. 3 o 18:30) bol spustený. Budú to prvé zápasy od marca 2020, ktoré sa uskutočnia bez pandemických či iných obmedzení, aj pre nezaočkovaných a s možnosťou využitia bufetov.

Miloslav Klíma, výkonný riaditeľ HC Košice: “Dočkali sme sa. Máme tu štvrťfinále, atraktívneho súpera, vstup na zápasy je bez obmedzení (aj pre nezaočkovaných), k dispozícii budú bufety s občerstvením. Toto východniarske štvrťfinálové derby chceme poňať ako oslavu zbavenia sa všetkých opatrení, a tak sme pre fanúšikov pripravili bohatý sprievodný program.”

Od piatka 25. 3. sú v predaji aj vstupenky na individuálne zápasy v cene 12 € (v deň zápasu 13 €). Tak isto sa nezmenia ceny detských vstupeniek, ktoré ostanú na úrovni 2 Eurá za zápas (3 € v deň zápasu). Okrem online predaja bude k dispozícii aj pokladňa pred Steel arénou počas vopred stanovených termínov.

Sprievodný program:

• • Uvedenie Jána Faitha do Siene slávy HC Košice.
  • • Plagát aktuálneho tímu v cene vstupenky.
  • • Každá vstupenka bude automaticky zaradená do žrebovania o zaujímavé ceny.
  •  Predzápasovú hymnu zaspieva veľký srdciar a fanúšik HC Košice Ondrej Kandráč.
  •  Počas zápasu budeme do hľadiska vystreľovať tričká.
  •  Pri fotopointe odhalíme pamätnú stenu, na ktorej budú uvedené mená všetkých prispievateľov zbierky z roku 2020.
  •  Cez prestávku sa budete môcť odfotiť s hráčmi HC Košice.
  •  Na ľadovej ploche vám predstavíme všetkých mládežníckych hráčov pri skupinovej fotke.
  •  Chystáme aj odmenu pre deti, ktoré si fandením vyslúžia pozornosť našej kamery.
  •  Chýbať nebude ani súťaž v streľbe na bránku s pivovarom Hostinec.

Miloslav Klíma: “Na túto chvíľu sme všetci dlho čakali a urobíme všetko preto, aby to bola oslava hokeja. Najlepšiu pozvánku určite pozvali chlapci svojimi výkonmi a krásnymi akciami v závere sezóny. Verím, že si to všetci užijeme a prosím fanúšikov Košíc, aby nás prišli podporiť v čo najhojnejšom počte.”

PODMIENKY ÚČASTI:

• Vstup na zápasy je bez obmedzení (aj pre nezaočkovaných) s povinnosťou nosenia respirátora.
  • V prevádzke budú bufety, fanshop i úschovňa.
  • Vstupenky si môžete zakúpiť online alebo v pokladni pred Steel arénou počas vymedzených otváracích hodín.
  • • Vstupenku na DVOJZÁPAS si uschovajte a použite na oba zápasy. V prípade poškodenia si online zákazníci môžu vstupenku vytlačiť opätovne.
  • • Pripravili sme pre vás bohatý sprievodný program. Brány štadióna sa otvárajú 1 hodinu pred zápasom. Príďte včas, vyhnete sa čakaniu v radoch a nič nezmeškáte.
  • • Zakúpením vstupenky kupujúci súhlasí s podmienkami vstupu a všeobecnými obchodnými podmienkamI.

CENY VSTUPENIEK:

* DVOJZÁPAS - PREDAJ DO 24. 3. (cena za oba zápasy) JEDNOTLIVÉ ZÁPASY  25. - 26. 3. JEDNOTLIVÉ ZÁPASY V HRACÍ DEŇ 27. a 28. 3.
DOSPELÍ 20 € 12 € 13 €
DETI 4 € 2 € 3 €
FANCLUB 10 € 5 € 5 €
SPRIEVOD ZŤP na vozíku 10 € 5 € 5 €