Výber klubových dodávateľov formou výberových konaní

PRIDANÉ: 31.7.2020

V rámci „ekonomickej“ prípravy na novú sezónu HC Košice odštartoval sériu výberových konaní. Tie sa týkajú služieb, ktoré klub využíva pre zabezpečenie rôznych aspektov svojho fungovania.

Tomáš Kuriatnik, konateľ HC Košice: „Výberovými konaniami chceme dať šancu všetkým dodávateľom, ktorí nám vedia poskytnúť potrebné produkty a služby v stanovenej kvalite a za najlepších cenových podmienok.“

Výberové konania sa budú týkať produktov a služieb, ako napríklad doprava na zápasy, športová výstroj, stravovanie hráčov, ubytovanie, usporiadateľská a strážna služba, kancelárske vybavenie, atď.

Tomáš Kuriatnik: „Postupne chceme takto transparentne zabezpečiť väčšinu služieb a produktov potrebných pre naše fungovanie. Uvítame aj produktové partnerstvá, o ktoré bol v HC Košiciach v minulej sezóne veľký záujem. Medzi najvyššie nákladové položky patria doprava na zápasy (autobus) a športová výstroj. Práve preto začíname s výberom dodávateľov pre tieto oblasti.“

Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné na adresu klubu zaslať cenovú ponuku. Informácie a pokyny nájdu potenciálni dodávateľa v nižšie priložených dokumentoch:

Autobusová doprava: Oznámenie o výberovom konaníVýzva na predloženie cenovej ponuky

Športová výstroj: Oznámenie o výberovom konaníVýzva na predloženie cenovej ponuky