Zľava pre permanentkárov aj v Morise. Predaj končí 20. 8.

PRIDANÉ: 15.8.2023

Využite poslednú šancu na kúpu permanentky, zaistite si svoje miesto na zápasy TIPOS Extraligy (vrátane play-off), ako aj prvé 3 zápasy v CHL. Navyše môžete čerpať zľavy a využívať skvelé benefity, ktoré budú aktivované dňom prevzatia plastovej karty. K tomu všetkému ku každej permanentke pribalíme exkluzívne majstrovské tričko. O termíne distribúcie tričiek a plastových kariet budeme fanúšikov informovať.

Všetky dôležité informácie a samotný predaj nájdete na stránke vstupenky.hckosice.sk

Novinka:

HC Košice v spolupráci s dlhoročným partnerom MORIS Slovakia - autorizovaným predajcom a servisom značiek Audi, Škoda, Seat a Volskwagen, pripravili zľavu 10% na náhradné diely a 10% na prácu pre všetkých držiteľov permanentiek.

Výšku a možnosť uplatnenia zľavy si, prosím, nechajte potvrdiť vždy vopred. Pri uplatnení zľavy je potrebné predložiť permanentku.

Informácie o novinkách, prebiehajúcich akciách, skladových vozidlách a kontaky nájdete na webe moris.sk