Do Košíc sa vracia 5 násobný majster Slovenska

PRIDANÉ: 10.6.2021

HC Košice sa dohodol na spolupráci s odchovancom Marekom Bartánusom. 34 ročný krídelník sa tak vracia do metropoly východu po 4 sezónach, ktoré strávil v drese Michaloviec a Banskej Bystrice, s ktorou získal 2 majstrovské tituly.

Marek bol pri zatiaľ poslednom košickom titule v roku 2014/2015. V sezóne 2015/2016 nosil kapitánske C-čko a obliekol si aj dres slovenskej reprezentácie v 7 zápasoch majstrovstiev sveta.

Gabriel Spilar, športový manažér HC Košice: “Je to výborný hokejista s bohatými skúsenosťami z ťažkých zápasov. Dokáže skórovať dôležité rozdielové góly a podržať tím, keď to potrebuje.”

Miloslav Klíma, výkonný riaditeľ HC Košice: “Marek Bartánus je veľkou posilou a osobne sa teším na jeho akcie a góly. Som rád, že nám dal prednosť pred konkurenciou. Marek je preukázateľne magnetom na úspech v slovenskej lige, tak pevne verím, že v dohľadnej dobe pritiahne to športové šťastie aj do Košíc :) “

Partnerom predstavovačky je digitálna agentúra Promiseo