HC Košice hľadá reportérov

PRIDANÉ: 29.7.2020

Chceš urobiť kariéru reportéra či reportérky? Trúfaš si postaviť sa pred kameru a vyspovedať hráčov, trénerov či fanúšikov? Máš veľa nápadov, ako spestriť obsah príspevkov na sociálnych sieťach?

HC Košice vyhlasuje konkurz na posty reportérov a tvorcov digitálneho obsahu.

Popis:

HC Košice chce v novej sezóne zatraktívniť obsah na sociálnych sieťach a publikovať viac zaujímavých reportáží zo života v klube. Veľkú pozornosť chceme okrem A-tímu venovať aj našej mládeži, v ktorej je klubová budúcnosť. Iniciatíve a kreativite sa medze klásť nebudú. Do tímu hľadáme POZITÍVNYCH samostatných dobrovoľníkov s vášňou pre HC Košice.

Náplň práce:

- Tvorba reportáží a rozhovorov

- Vyhľadávanie zaujímavých tém z klubového života

- Komunikácia s marketingovým oddelením

Požiadavky na kandidáta:

- Vášeň pre HC Košice

- Sebavedomé vystupovanie pred kamerou

- Samostatnosť a flexibilita

- Spracovanie zvuku a videa výhodou

- Administrácia sociálnych sietí výhodou

- Chuť učiť sa nové veci a napredovať

- Vek od 18 rokov

Benefity:

- Prístup do klubovej kuchyne

- Vstup na zápasy a klubové akcie

- Zvučná referencia

- Zaujímavá práca v prostredí klubu a v oblasti športovej žurnalistiky

V prípade záujmu pošli svoju krátku video vizitku určenú pre sociálne siete facebook a instagram, v ktorej ozrejmíš, prečo by si práve ty mal/mala byť reportérom HC Košice (zaujme nás aj výber miesta či formát). Prezentáciu pošli (zozdieľaj) na adresu radomir.chovanec@hckosice.sk . Prezentácie nebudú zverejňované a poslúžia len pre účely výberu.