Hokejisti obdržali nový outfit, na Slovan už v novom dress code

PRIDANÉ: 22.12.2019

Ani sme sa nenazdali a máme tu Vianoce. Kolo čo kolo, týždeň čo týždeň extraliga odkrajuje zo svojej základnej časti a náš klub krok za krokom napĺňa svoje predsezónne predsavzatia a novodobé vízie. Tohtoročné zmeny sa dotkli aj dress codu A-mužstva a naši hokejisti budú už od najbližšieho domáceho zápasu prichádzať do Steel arény na extraligové zápolenia v oblekoch, mimochodom dávno zavedených napríklad v NHL.

Športový manažér HC Košice Jan Šťastný:Avizovali jsme, že chceme krom sportovní stránky se také zaměřit na týmovou a klubovou kulturu. Jedním s našich přání a vize bylo posílit respekt a dát klubu lesk. Pokud jdete do práce, měli by jste jít slušně oblečeni a hokej naše práce je. V Americe či Kanadě jsou na dress code zvyklý. Nosí se oblek v juniorce, na farmě a samozřejmě v NHL. Na rovinu říkám, že by to mělo být součástí všech týmů hrající nejvyšší hokejovou soutěž. Okamžitě by jí to zvýšilo kredit. Velmi bych chtěl poděkovat vedení naší organizace a speciálně členovi správní rady panu Miroslavu Maďarovi, který v této záležitosti velmi pomohl a našel partnera M22, který oblékl naše hokejisty HC Košice včetně trenérů mládeže U20, U18, U15. Taková tradice tu musí mít své místo. Vyjadřuje to respekt ke klubu, týmu i spoluhráčům.“

Prešovskej predajni odevov M22 ďakujeme v mene všetkých našich hokejistov.

Fešáci, čo poviete?

(tty)