Neprehliadnite: HC Košice ponúka špeciálne ponuky na najatraktívnejšie decembrové zápasy!

PRIDANÉ: 25.11.2019

Metropolitný hokejový klub si pre svojich priaznivcov pripravil ďalšie skvelé a mimoriadne zaujímavé akcie. Na posledné domáce duely tohto kalendárneho roka si môžu fanúšikovia košického hokeja zaobstarať zvýhodnené vstupenky, či už sú to nedeľné rodinné balíčky na duel proti Detve 8.12.2019, na dvojzápas proti majstrovskej Banskej Bystrici a zároveň proti lídrovi súťaže Slovanu Bratislava, alebo na „dvojzápas“ proti Slovanu Bratislava a „ľadovým medveďom“ z Miškovca.

V prvom domácom decembrovom dueli nastúpime v „mikulášskom“ zápase 6.12. 2019 proti Zvolenu. Ako už tradične, nebudú chýbať mikulášske prekvapenia pre vaše ratolesti – určite prídu Mikuláš, Snehulienka aj čert!

Už o dva dni na to, v nedeľu privítame Detvu. Na tento duel sme pre vás pripravili nedeľný rodinný balíček: rozhodnúť môžete pre kombináciu 2 dospelí a 2 deti (do 15 r.) za 14-16 Eur alebo pre kombináciu 1 dospelý a 2 det )do 15 r.) za 8 – 9 Eur. Samozrejme, pozor na cenu vstupeniek v deň zápasu, preto si ich zaobstaranie neodkladajte, navyše sa vyhnete čakaniu v rade!

Po týchto dvoch úvodných domácich zápasoch decembra budú nasledovať ďalšie zápasy a akciové ceny. Na dvojzápas HC Košice – HC´05 iClinic Banská Bystrica, a zároveň aj na HC Košice – HC Slovan Bratislava, si budete môcť zaobstarať jednu vstupenku pre oba zápasy, a to za zvýhodnenú cenu 20 Eur. S bystrickými Baranmi sa naši chlapci stretnú v stredu 18. decembra 2019 od 18:00 a druhý sviatok vianočný 26. decembra si následne môžete od 19:00 spríjemniť rovnako atraktívnym zápasom – do Steel arény pricestuje odveký rival rivalov bratislavský Slovan. Avšak pozor, priatelia, táto akcia je limitovaná jednak počtom predaných vstupeniek, jednak aj časovo. Preto neotáľajte a kúpu vstupeniek nedokladajte, zaistite si miesto v Steel aréne - na košickom štadióne Ladislava Trojáka - čo najskôr! Zaobstarať si ich môžete v sieti Ticketportal už od pondelka 25. novembra – ale najneskôr do 8. decembra!

Ďalšou alternatívou je zvoliť inú kombináciu - zaobstarať si zvýhodnené vstupenky na dvojzápas HC Košice – HC Slovan Bratislava a HC Košice – DVTK Jegesmedvék Miskolc za súhrnú cenu 20 Eur. Ako už bolo uvedené, duel proti Slovanu sa odohrá na Štefana 26. decembra 2019 s úvodným buly o 19:00. Nemenej náročný a rovnako atraktívny bude aj duel proti hokejistom z Maďarska, ktorý bude zároveň posledným domácim zápasom v aktuálnom kalendárnom roku. Maďarský účastník Tipsport ligy pricestuje do Košíc s povesťou nevyspytateľného tímu a bude chcieť ozbíjať o body ďalší domáci tím. Začiatok tohto stretnutia je naplánovaný v atraktívnom termíne – v sobotu 28. december 2019 o 17:30. Aj táto akcia je limitovaná počtom predaných vstupeniek a aj časovo. Predaj pre túto akciu sa začína rovnako v pondelok 25. novembra, potrvá však až do 18. decembra v sieti Ticketportal.

Samozrejme, do úvahy prichádza aj možnosť zakúpiť si vstupenky „len“ na jednotlivé stretnutia, čo sa udeje za týchto skutočností:

HC Košice – HC´05 iClinic Banská Bystrica (zápas hraný 18. decembra 2019) – predaj na výlučne tento zápas bude spustený od 9. decembra,

HC Košice – HC Slovan Bratislava (26. decembra 2019) – predaj na výlučne tento zápas bude spustený od 19. decembra,

HC Košice – DVTK Jegesmedvék Miškovec (28. decembra 2019) – predaj na výlučne tento zápas bude spustený od 19. decembra.

Pre lepšiu prehľadnosť prikladáme v grafickom znázornení všetky cenníky.

Neváhajte, tešíme sa na vás. Zapĺňajme Steel arénu a žeňme našich chlapcov za ďalšou porciou extraligových bodov, ale najmä k skvelým výkonom, Košice do toho!

>> kúpiť vstupenky <<

HC KE Media Team (bob, tty)

GALÉRIA