Osem dôvodov , prečo si kúpiť permanentku

PRIDANÉ: 6.9.2019

Ešte stále váhate s kúpou permanentky? Presvedčíme vás najmenej ôsmimi dôvodmi, prečo si ju kúpiť!

1. Cena vstupenky na zápas je pri permanentke cca. 4.60 Eur. Majitelia permanentiek tak môžu dosiahnuť úsporu až 100 Eur.

2. V cene permanentky je vstup na play-off, kde sú ceny vstupeniek vyššie.

3. Permanentka je zároveň zľavovou kartou, na ktorú môžete výhodne čerpať benefity. Zlatí permanentkári navyše dostanú krásnu pletenú čiapku a cash-back v prípade nepostúpenia do semifinále play-off.

4. Vo vernostnom programe Stodola môžete získať body, ktoré si dokážete vymeniť za odmeny (vstupenky, reklamné predmety).

5. S vysokou pravdepodobnosťou odohráme v Steel aréne až 3 domáce zápasy proti Slovanu, a to vrátane štefánskeho kola (26. 12.). Permanentkári budú mať účasť na týchto zápasoch istú.

6. Kúpou permanentky podporíte nielen A-tím, ale najmä mládež, v rámci ktorej pracujeme na strategických rozvojových projektoch.

7. Podporu verných fanúšikov si vážime. Aj preto ostala cena permanentky v porovnaní s predošlou sezónou nezmenená.

8. Detskú permanentku si môžete kúpiť len za 50 Eur (cena vstupenky na zápas cca. 1,70 Eur). Dieťa navyše dostane pletenú klubovú čiapku.

Tak neváhajte, tešíme sa na vás na domácich extraligových zápasoch Oceliarov v novej sezóne!