Poďakovanie Petrovi Bartošovi 28.12.2017, v predaji je špeciálna kolekcia!

PRIDANÉ: 5.12.2017

Návštevníkom domácich hokejových zápasov HC Košice neunikla upútavka počas našich stretnutí, že metropolitný hokejový klub pripravuje oficiálne poďakovanie svojmu bývalému skvelému hráčovi Petrovi Bartošovi. Stane sa tak 28. decembra 2017 pred úvodným buly absolútneho šlágra kola – duelu HC Košice  proti majstrovi z Banskej Bystrice. K osobe Petra Bartoša sa ešte budeme samozrejme v najbližších dňoch cestou našich komunikačných kanálov vracať, teraz chceme dať do pozornosti našich fanúšikov špeciálnu kolekciu, ktorá sa práve dostala do predaja.

„Peter Bartoš je osobnosťou, ktorej rozmer presahuje  hranice nášho klubu či mesta, a to osobnosťou nielen hokejovou. Preto sa vedenie HC Košice rozhodlo, že okrem oficiálneho poďakovania Petrovi za jeho skvelé služby pre našu značku, pripraví aj exkluzívnu kolekciu pre našich fanúšikov. V kolekcii máme dresy, mikiny aj tričká, vrátane dámskych verzií, preto veríme, že túto možnosť využije veľa Petrových priaznivcov pri dopĺňaní  zoznamu vianočných darčekov, najviac však  pri návšteve samotného povianočného zápasu, čím spoločne vyjadríme Petrovi našu vďaku aj vzájomnú spolupatričnosť,“  povedal manažér HC Košice Vojtech Petty.

Produkty zo špeciálnej kolekcie „Peter Bartoš“ si môžete už v tejto chvíli zaobstarať v e-shope ForFan >>

V najbližších dňoch bude kolekcia k dispozícii aj na stránke www.fanshophckosice.sk  a v samotnom „kamennom“  fanshope v Steel aréne, o čom vás budeme opätovne informovať.   

UPOZORNENIE: Ak chcete mať istotu včasného doručenia (pred Vianocami), objednávajte čím skôr a najneskôr do 15.12.!!!

Čakáme vás  v Steel aréne na svojich miestach  15 minút pred úvodným buly zápasu Košice – Banská Bystrica štvrtok 28. decembra 2017, teda o 17.15! (samotný zápas začne o 17.30)

 

GALÉRIA