Predaj vstupeniek na zápas proti Bystrici nebude spustený

PRIDANÉ: 11.11.2021

Okres Košice sa bude od pondelka riadiť opatreniami pre „čierne“ oblasti COVID automatu, čo umožňuje prítomnosť 100 kompletne zaočkovaných ľudí na štadióne. V tejto kapacite sú zahrnutí aj pracovníci klubu a organizátori podujatia (časomiera, ľadári, réžia, štatisti), novinári a kluboví či ligoví partneri.

Miloslav Klíma, výkonný riaditeľ HC Košice: „Keďže Košice zatiaľ nezískali COVID žolíka a dostali sa do čierneho pásma, neostáva nám nič iné, len sa zmieriť s týmto prísnym limitom. Organizačný štáb, zástupcovia médií a zazmluvnení partneri klubu či ligy počtom vysoko prevyšujú limit 100 účastníkov. Z tohto dôvodu nebude predaj vstupeniek spustený. Aktuálne komunikujeme s partnermi a snažíme sa vyriešiť objektívnu alokáciu vstupeniek. Je nám veľmi ľúto, že nebudeme môcť vyhovieť všetkým fanúšikom, ktorých si úprimne vážime a ďakujeme im za podporu v tejto neľahkej situácii.“

Počnúc zápasom proti Banskej Bystrici (17. 11.) bude vstup na štadión umožnený len osloveným osobám spĺňajúcim podmienky účasti.

Vstupenky pre prvoočkovaných ľudí nad 50r. z avizovanej kampane budú ponechané v našej databáze a ich prijímateľov budeme kontaktovať hneď, ako to budú opatrenia a kapacita štadióna umožňovať.

Miloslav Klíma: „Obmedzenie kapacity plne chápeme a rešpektujeme, pre klub však tieto opatrenia znamenajú obrovský výpadok prijímov. Obmedzený bude aj tréningový režim mládeže, čo vážne ovyplvňuje výchovu mladých talentov. Aj z tohto dôvodu HC Košice aktívne podporuje očkovacie kampane, ktoré by pre mesto Košice získali tzv. COVID žolíka a umožnili nám fungovať aspoň v režime ako doteraz.“

O všetkých novinkách bude HC Košice svojich fanúšikov informovať prostredníctvom klubových komunikačných kanálov.