Pripravujeme Deň fanúšikov HC Košice. Uskutoční sa 7. septembra.

PRIDANÉ: 9.8.2018

HC Košice chystá pre svojich priaznivcov ďalšie skvelé podujatie – spoločné spoločensko-športové popoludnie HOKEJISTOV, trénerov, vedenia klubu a FANÚŠIKOV. Príďte sa 7. septembra 2018 (piatok) zabaviť do športovo-zábavného areálu T-systems na Alejovej v Košiciach, vstup je ZADARMO a všetci ste vítaní. Vezmite so sebou svoje priateľky či priateľov, deťúrence i známych a dotknite sa svojich hviezd.

To ale nie je všetko, so svojimi obľúbencami, či správnejšie povedané proti nim, si môžete aj osobne zašportovať!

Chcete si zahrať nohejbal proti Michalčinovi a Jokeľovi? Alebo stolný tenis proti Netíkovi, Sujovi, Habalovi, Šoltésovi či Spilarovi? Prípadne golf na deväť-jamkovom ihrisku s Lacom Nagyom, Tomášom Hričinom a Martinom Dudášom? Rozdať si to v šípkach s Petrom Kafkom alebo Václavom Čížekom? Ďalšie mená máme samozrejme ešte v talóne. Teraz má ktokoľvek z vás vskutku neopakovateľnú príležitosť!

Súperenie proti našim hokejistom si môžete vybrať až z ôsmich disciplín. Ktokoľvek z vás, našich fanúšikov, sa môže prihlásiť na HOKEJBAL, NOHEJBAL, GOLF, STOLNÝ TENIS, STOLNÝ FUTBAL, VZDUŠNÝ HOKEJ, ŠÍPKY alebo ŠACH zaslaním e-mailu na hckosicefb@gmail.com.

V prípade väčšieho záujmu vyberieme protivníkov pre našich hokejistov z tých vašich prihlášok, ktoré  k nám dorazia skôr, takže neváhajte, píšte, hláste sa už od tejto chvíle.

Hlásiť sa môžete aj jednotlivo na kolektívne športy ako hokejbal, nohejbal alebo stolný futbal, vaše mužstvo zostavíme. Do e-mailu nezabudnite napísať celé meno a priezvisko, telefonický kontakt a vek. Pre akékoľvek dotazy takisto kontaktujte hckosicefb@gmail.com.

Pokiaľ si športovať netrúfate, nevadí, príďte sa s našimi hokejistami porozprávať, odfotiť alebo len povzbudiť našich chlapcov či vašich známych pri športovej zábave spojenej s dobrou hudbou a ďalšími veselými súťažami :). 

Zábavné popoludnie ukončí AUTOGRAMIÁDA celého mužstva a trénerov, opäť pre vás pripravíme plagáty nového mužstva 2018/2019, ktoré vám naši chlapci na mieste podpíšu.     

Tešíme sa na vás!

 

 

GALÉRIA