Prípravy predaja permanentiek vrcholia

PRIDANÉ: 18.5.2022

Po dvoch ťažkých “pandemických” sezónach opäť svitá na lepšie časy a HC Košice pripravuje spustenie predaja permanentiek na sezónu 2022/2023. Klub si pre fanúšikov pripravil aj pár prekvapení.

Permanentkári zo sezóny 2019/2020 majú poslednú šancu do 23. 5. zaregistrovať svoje staré permanentky do databázy HC Košice (vyplnením formulára na stránke https://vstupenky.hckosice.sk/#/ ). Na základe tejto registrácie budú mať možnosť predkupného práva svojich starých miest (neplatí pre tých, ktorí už svoje permanentky zaregistrovali v priebehu poslednej sezóny). Následne bude spustený voľný predaj.

Miloslav Klíma, výkonný riaditeľ HC Košice: “V poslednej sezóne sa osvedčila kategorizácia permanentiek, ku ktorým sme pribalili rôzne benefity. Aktuálne prebiehajú a finišujú jednania s potenciálnymi partnermi práve o týchto benefitoch. Pripravujeme špeciálnu ponuku pre deti do 12 rokov a zamerať sa chceme aj na firemných zákazníkov, ako aj stredné a vysoké školy. Permanentky budu opäť platné na základnú časť i play-off.”

Veľkou novinkou má byť forma zakúpenia resp. odovzdania permanentiek.

Miloslav Klíma: “Po zakúpení permanentky dostanú naši fanúšikovia voucher, ktorý poslúži aj ako vstupenka na predsezónne septembrové podujatie v Steel aréne. Chystáme deň otvorených dverí, počas ktorého si fanúšikovia prevezmú permanentky, stretnú sa s chlapcami na podpisovej akcii, budú mať možnosť nahliadnuť do šatne či réžie, prípadne sa dostanú na ľad. Detaily akcie doladíme, no pevne veríme, že to bude veľký a atraktívny bonus za ich podporu.”

Ceny permanentiek zatiaľ neboli definitívne schválené a ich výška úzko súvisí aj s výškou vstupeniek na jednotlivé zápasy.

Miloslav Klíma: “Steel aréna nám avizovala zvýšenie nájmu vyplývajúce zo zdražovania energií. Jedná sa o enormnú sumu, ktorá náš rozpočet ťaží najviac. Ostatné kluby s výnimkou Slovana tieto problémy riešiť nemusia, keďže im náklady na ľad pokrýva mesto. Robíme všetko preto, aby sme sa vyhli zdražovaniu vstupného. Cena za zápas však bude pre permanentkárov výhodná a niekde na úrovni 7 Eur pre dospelého fanúšika, pri čom k zlatým a strieborným permanentkám budú môcť využívať aj atraktívne benefity.”

Začiatok predaja permanentiek je odhadovaný na prelom mája a júna.