Program ceremoniálu uvedenia bratov Lukáčovcov do Siene slávy

PRIDANÉ: 4.3.2024

HC Košice odovzdal pri príležitosti 70. narodenín legendárneho útočníka Vincenta Lukáča pozývací dekrét pre bratský útok, ktorý tešil fanúšikov hokeja v 70-tych a 80-tych rokoch. Bratia Vincent, Jozef a Imrich (in memoriam) tak rozšíria Sieň slávy košického hokeja a pod strechu Steel arény pribudnú ich podobizne symbolicky na jednej vlajke.

Slávnostný ceremoniál prebehne pred posledným kolom základnej časti Tipos Extraligy, v ktorom Košičania privítajú tradičného súpera HK Dukla Trenčín (začiatok o 18:00). Programu sa zúčastnia aj rodiny ocenených hráčov, v prípade zosnulého Imricha Lukáča ocenenie prevezmú jeho najbližší. Na ľad boli pozvaní aj členovia Siene slávy. Ceremoniál odštartuje o 17:35 príhovorom prezidenta klubu Júiliusa Langa, nasledovať budú vizitky hráčov s projekciou fotiek a ich príhovory. Program zakončí samotný akt vyvesenia vlajky.

HC Košice prosí všetkých fanúšikov, aby sa na zápas dostavili s časovým predstihom, zaplnili tribúny Steel arény a odmenili legendárny bratský útok potleskom a vzdaním úcty, ktorá im právom prináleží.