Tréner Jan Šťastný hodnotí zápas proti Miškovcu (5. 2. 2021)

PRIDANÉ: 7.2.2021

Jan Šťastný, tréner Košíc: „Aj keď sme to boli práve my, kto dal v prvej tretine prvý gól, čo sme chceli, aby sme sa trochu psychicky povzbudili, tak si myslím, že prvá tretina z našej strany nebola dobrá. Miškovec mal veľa šancí, ktoré vychytal Dominik Riečický. V druhej tretine hneď na začiatku sme využili presilovú hru a mysleli sme si, že to pôjde ľahko, ale opäť sme ľahkovážne nechali súpera dotiahnuť sa na dostrel. Keď sme dali gól na 3:1 tak sme vzápätí inkasovali — podľa mňa — dva lacné góly. V tretej tretine to bol otvorený, divoký hokej z oboch strán. Mohli sme mať tri body, tiež sme nemuseli mať žiaden. Remíza po šesťdesiatich minútach bola spravodlivá, v predĺžení sme dali gól a získali sme druhý bod. Každopádne musím dnes povedať, že je to skôr strata ako zisk.“