Voľný predaj permanentiek spustený

PRIDANÉ: 29.6.2022

Vážení fanúšikovia HC Košice,

voľný predaj permanentiek na sezónu 2022-2023 je spustený na našej stránke a v pokladni pred Steel arénou (otváracie hodiny: streda 29. 6., štvrtok 30. 6., streda 6. 7. od 14:00 do 17:00)

V prípade otázok nás, prosím, kontaktujte zaslaním e-mailu na adresu vstupenky@hckosice.sk 

Klub pre permanentkárov pripravil aj rôzne atraktívne benefity, ktoré menia význam permanentky na klubovú kartu a jej majitelia môžu v partnerských prevádzkach ušetriť stovky eur. 

Absolútnou novinkou bude odovzdávanie permanentky na Dni otvorených dverí v Steel aréne začiatkom septembra.

HC Košice: „Ceny permanentiek vychádzajú z cien vstupeniek, pri ktorých sme brali do úvahy návštevnosť z minulej a predpandemických sezón. Napriek enormnému zvýšeniu nákladov na energie sme sa snažili nenavyšovať cenu vstupeniek. Zvýšilia sa minimálne. K permanentkám sme pripravili zaujímavé benefity v spolupráci s našimi partnermi, za čo im úprimne ďakujeme. Vďaka týmto zľavám je možné ušetriť nezanedbateľné finančné prostriedky. Na rozširovaní portfólia benefitov budeme pracovať i naďalej. V porovnaní so vstupenkami sú permanentky cenovo oveľa výhodnejšie. Vopred ďakujeme všetkým permanentkárom za ich podporu.“

 

Najdôležitejšie informácie:

 • Ceny vstupeniek a permanentiek nájdete na predajnom portáli alebo nižšie v tomto článku. 
 • Ceny vstupeniek na zápasy základnej časti boli kategorizované do 3 skupín podľa diváckeho záujmu z uplynulej i predpandemických sezón. 
 • V sezóne 2022-2023 nie je možné (v záujme dosiahnutia nákladovej efektivity) zakúpiť permanentky do horných sektorov. Otváranie horných sektorov je spojené s neúmernými nákladmi a pre ich otvorenie bude potrebné zaplnenie dolných sektorov na úrovni stanoveného limitu. Permanentkárom z horných sektorov ponúkneme čo najatraktívnejšie miesta v dolných sektoroch.
 • Permanentky sú platné na zápasy základnej časti i play-off sezóny 2022-2023. 
 • Permanentky sú dostupné v rôznych cenových prevedeniach a prislúchajú k nim rôzne benefity a zľavy. Ich prehľad, rozsah a podmienky uplatnenia nájdete na stránke alebo nižšie v tomto článku.
 • Zakúpením permanentiek ich majiteľ súhlasí so Všeobecnými obchodnými podmienkami, Návštevným poriadkom Steel arény a Návštevným a organizačným poriadkom HC Košice .
 • Predaj bude prebiehať online na stránke vstupenky.hckosice.sk alebo vo vymedzených hodinách v pokladni Steel arény. Otváracie hodiny nájdete na našej stránke >> 
 • Platba za permanentky bude z dôvodu obmedzení online platobných brán možná len prevodom (online) alebo v hotovosti (v pokladni). 
 • Po zakúpení permanentky obdrží majiteľ permanentky VOUCHER/doklad. Permanentky budú odovzdané na akcii Deň otvorených dverí, alebo neskôr v pokladni Steel arény začiatkom septembra.
 • Predaj pre Fanclubákov bude prebiehať sprostredkovane cez vedenie fanclubu.
 • Záujemcovia o zľavnené firemné balíky alebo ZŤP na vozíčku nás môžu kontaktovať zaslaním e-mailu na vstupenky@hckosice.sk 

 

Cenník vstupeniek na zápasy základnej časti a play-off TIPOS EXTRALIGY v sezóne 2022-2023:

a

 • ⌑ ZŤP - vstupenka určená pre ZŤP na vozíku a 1 spevádzajúcu osobu. Vstup len cez VIP vchod. Vstup je podmienený účasťou ZŤP na vozíku.
 • Detská vstupenka - len pre deti vo veku do 12 rokov (vrátane) v čase zakúpenia vstupenky. Vstup na štadión len v sprievode dospelej osoby a cez špeciálny vstup.
 • ⌑ Vstupenky do horných sektorov budú predávané až po zaplnení dolných sektorov na úrovni stanoveného limitu.

 

Cenník permanentiek na zápasy základnej časti a play-off TIPOS EXTRALIGY v sezóne 2022-2023:

ceny

 • Permanentka KIDS - len pre deti vo veku do 12 rokov (vrátane) v čase zakúpenia permanentky. Vstup na štadión len v sprievode dospelej osoby a cez špeciálny vstup. 
 • Permanentka STUDENT - len pre študentov s platnou ISIC kartou. Pri vstupe cez špeciálny vchod bude potrebné preukázať sa ISIC kartou. 
 • ZŤP - permanentka určená pre ZŤP na vozíku a 1 spevádzajúcu osobu. Vstup len cez VIP vchod. Vstup je podmienený účasťou ZŤP na vozíku.
 • Úspora - hodnoty v tabuľke v stĺpci “Úspora” orientačne kalkulujú, koľko ušetrí permanentkár, ak navštívi zápasy základnej časti a štvrťfinále resp. semifinále play-off v porovnaní s fanúšikom, ktorý si zakúpi na každý zápas vstupenku. 
 • Hodnota benefitov - hodnoty v tabuľke v stĺpci “Hodnota benefitov” orientačne odhadujú výšku benefitov, ktoré môže fanúšik po zakúpení danej kategórie získať. Reálna výška benefitov závisí od miery využívania konkrétnych benefitov. Pozorne si prečítajte rozsah benefitov v popisoch nižšie.
 • V sezóne 2022-2023 nie je možné (v záujme dosiahnutia nákladovej efektivity) zakúpiť permanentky do sektorov na poschodí. Otvorenie horných sektorov je spojené s neúmernými nákladmi a pre ich otvorenie bude potrebné zaplnenie dolných sektorov na úrovni stanoveného limitu. 

 

Zoznam a popis výhod, zliav a benefitov:

a

 

Rezervácia miesta na sezónu 2023-2024

Každému permanentkárovi prináleží predkupné právo permanentky na miesto, na ktoré mal zakúpenú permanentku v sezóne 2022-2023. 

Hodnota benefitu: Ceny permanentiek sú pre verných permanentkárov každú sezónu zvýhodnené o cca. 10 €. 

 

Vstup na domáce prípravné zápasy

Permanentkári majú vstup na domáce prípravné zápasy zdarma. Počet prípravných domácich zápasov závisí od plánu prípravy a ich počet klub negarantuje. 

Hodnota benefitu: Vstupné na prípravné zápasy bude 5 €. 

 

Vstup na Deň otvorených dverí HC Košice zdarma

Odovzdávanie permanentiek bude spojené s predsezónnym podujatím v Steel aréne, ktoré bude spestretné bohatým programom - podpisová akcia, predstavenie dresov, návšteva šatne a iných priestorov štadióna, atď. 

Hodnota benefitu: Vstup na podujatie pre nepermanentkárov bude spoplatnený sumou 20 €.

 

2 hodiny parkovania zdarma v parkovacom dome obchodného centra Cassovar

Permanentkári s prislúchajúcou zľavou môžu využiť parkovací dom v neďalekom centre Cassovar (Žriedlová 12). Prvé dve hodiny parkovania sú grátis.

Hodnota benefitu: Každý zápas je možné ušetriť 1 euro.

 

Zľava 15% v Pivovare hostinec

Po preukázaní sa permanentkou, ktorej tejto benefit prináleží, si môžete uplatniť zľavu 15% na váš účet v Pivovare Hostinec.

Hodnota benefitu: Ak fanúšik počas roka navštívi prevádzku viackrát s obratom napr. 100 €, okamžitá zľava predstavuje hodnotu 15 €. Zľava je výhodná pri usporiadaní osláv.

 

Zľava 15% v sieti reštaurácií Andiamo Group

Po preukázaní sa permanentkou, ktorej tejto benefit prináleží, si môžete uplatniť zľavu 15% na váš účet. Zľava sa týka 15 prevádzok v Košiciach a Prešove. Ich zoznam nájdete na stránke andiamogroup.eu  . Patria tam napr. Vicolo, Andiamo Caffe, Sedliacky dvor v OC Optima; prevádzky Andiamo, Pilsner Urquell Pub, Sedliacky dvor a Chick'in Bistro v OC Aupark.

Hodnota benefitu: Ak fanúšik počas roka navštívi prevádzky viackrát s obratom napr. 100 €, okamžitá zľava predstavuje hodnotu 15 €. Zľava je výhodná pri usporiadaní osláv.

 

Zľava 10% na nákup v klubovom e-shope

Permanentkárom bude pridelený unikátny promokód, po zadaní ktorého môžu nakupovať vybraný tovar v klubovom fanshope so zľavou 10%.

Hodnota benefitu: Ak fanúšik počas roka navštívi prevádzky viackrát s obratom napr. 100 €, okamžitá zľava predstavuje hodnotu 10 €. Zľava je výhodná pri usporiadaní osláv.

 

Zľava 3% v sieti potravín Fresh

Permanentky s príslušnou zľavou bude možné použiť pri platení vv predajňach potravinového reťazca FRESH Plus. Permanentkár má nárok na okamžitú zľavu 2% z hodnoty každého nákupu. Pri prekročení obratu 100 eur za mesiac získava v nasledujúcom mesiaci zľavu 3% z hodnoty každého nákupu. Zároveň budú permanentkári zaradení do rôznych súťaží, ktoré pre svojich zákazníkov pripravuje FRESH.

Hodnota benefitu: Pri pravidelnom nakupovaní môže hodnota zľavy dosiahnuť aj 100 € ročne.

 

Zľava v zábavnom centre Steam factory v OC Optima

K detským a zlatým permanentkám prináleží zľava 5% na konzum v reštaurácii a 10% zľava na vstup na atrakcie v Steam factory (OC Optima). Zároveň budú mať všetky deti k dispozícii inline korčuľovanie grátis. 

Hodnota benefitu: Pri opakovanej návšteve Steam factory môžu zľavy dosiahnuť výšku viac ako 15 € ročne.

 

Prémiový televízny balík spoločnosti ANTIK na rok zadarmo

Balík si permanentkári s prislúchajúcou zľavu budú môcť jednorazovo na rok uplatniť v zákazníckom centre spoločnosti ANTIK. Zľava sa vzťahuje aj na už existujúcich zákazníkov. Promokód bude jednorazový a prenosný (môžete ho darovať, ak ho nevyužijete). Kupón bude súčasťou darčekového foldra a bude odovzdaný pri prevzatí permanentky na slávnostnom odovzdávaní v septembri. Z technického hľadiska môžu benefit využiť len zákazníci TV služieb ANTIK Telecom (alebo ho niekomu darovať).

Hodnota benefitu: Prémiový balík je spoplatnený sumou 7,88 € mesačne. 

 

Zdieľané bicykle a kolobežky ANTIK na rok zadarmo

Permanentkári s prislúchajúcou zľavou budú mať k dispozícii služby “sharingovej” dopravy ANTIK na rok zadarmo. Pri prevzatí permanentky obdržia držitelia špeciálny jednorazový kód na rok s pokynmi pre uplatnenie, ktorý je možné preniesť aj na inú osobu. Kupón bude súčasťou darčekového foldra a bude odovzdaný pri prevzatí permanentky na slávnostnom odovzdávaní v septembri.

ANTIK zákazníci:   Bicykel 120 min. denne, ebicykel 60 min. denne, ekolobežka 60 min. denne.

Ostatní:                  Bicykel 60 min. denne, ebicykel 30 min. denne, ekolobežka 30 min. denne.

Hodnota benefitu: celosezónne bicyklovanie je spoplatnené sumou 200 €. Pri využívaní kolobežiek je možné ušetriť desiatky € mesačne.

 

Darčekové balenie

Permanentky s prislúchajúcou zľavou budú odovzdané v prémiovom balení s jedinečnými fanúšikovskými darčekmi. 

Hodnota benefitu: darčekový balíček v hodnote 20 € zadarmo.

 

Šál s názvom školy ku každej detskej permanentke

Deťom z partnerských základných škôl k detskej permanentke darujeme šál HC Košice s názvom prislúchajúcej základnej školy zadarmo.

Hodnota benefitu: šál v hodnote 14,90 € zadarmo.

 

Jedonrazový poukaz na zľavu 20% pri nákupe v kamennom obchode zn. BAUER

Pri nákupe v obchode (Nerudova 14 pri Steel aréne) s hokejovým športovým sortimentom si permanentkári s patričnou permanentkou budú môcť uplatniť jednorazovú zľavu 20% na nákup. 

Hodnota benefitu: Pri nákupe výstroje alebo iných produktov vo výške 100 € ušetríte 20 €.

 

Zľava 10% v prevádzkach Fabbrica Café

Po preukázaní sa permanentkou, ktorej tejto benefit prináleží, si môžete uplatniť zľavu 10% na váš účet. Zľava bude platiť v prevádzkach Fabbrica café, People café bar, 11:11 Cafe v OC Galéria a People café bar v OC Optima.

Hodnota benefitu: Pri viacnásobných návštevách môžete ročne ušetriť napr. 10 €.

 

Zľava 10% v prevádzkach Kvety Victor

Po preukázaní sa permanentkou, ktorej tejto benefit prináleží, si môžete uplatniť zľavu 10% na váš účet. Zoznam prevádzok >>

Hodnota benefitu: Pri viacnásobných návštevách môžete ročne ušetriť napr. 10 €.

 

 • Na ďalších výhodných zľavách budeme pracovať i naďalej, a to aj počas sezóny. Záujemcovia o poskytnutie zliav našim permanentkárom nás môžu kontaktovať zaslaním e-mailu na adresu marketing@hckosice.sk 
 • Benefity komunikované pre vybrané druhy permanentiek sú poskytované partnermi klubu. HC Košice nezodpovedá za kvalitu produktov a služieb partnerov a vyhradzuje si právo daný benefit zrušiť. HC Košice nezodpovedá za poskytnutie benefitu samotným partnerom klubu. Presné pokyny na uplatnenie benefitov sú uvedené na stránke vstupenky.hckosice.sk/permanentky a vo Všeobecných obchodným podmienkach.
 • Benefity budú aktivované prevzatím permanentky začiatkom septembra a budú platné do 31. 8. 2023.
 • Každý permanentkár zváži využívanie a hodnotu konkrétnych benefitov. Jednotlivec využívajúc pravidelne viacero z uvedených benefitov môže ušetriť stovky eur. 

 

Partneri pre predaj permanentiek:

a